Hakkımızda / KURUMSAL/ Roon Kozmetik ürünü imalatı ve satışı.

 

 

BİZDEN HABERLER

Toplam; 1  |   TÜMÜ

 
 

KURUMSAL

 

Hakkımızda

 

Hakkımızda

  Sertifikalar
  Bizden Haberler
   
Müşteri Temsilcisi

+90 212 294 58 30

 

Kurucumuz İsmail Yeşil (1947-2009)

Kalıcı başarının nasıl elde edilebileceğini şöyle açıklamıştı ‘‘ Başarı, kolay yolların değil, yaratıcı ve ileriyi görebilen, zorlukları göze alabilenlerindir’’

Kilometre taşları

1974

Loren Kozmetik’in kuruluşu ve ilk adım Ponza Taşı imalatı.

Türkiye genelinde farklı bir pazar payına sahip olan Roon ponza taşı ile işe başlayan Loren kozmetik üretim gücünü arttırarak 90’ların başında renkli kozmetik ürünlerinin temellerini atacaktır.

 

1993

….. Renkli kozmetik, jöle, peroksit tablet, oksidan açıcı

Bünyesine yeni bir şirket ve yeni markalar ekleyen Loren kozmetik yeni ürünlerde, imalatını Yeşilgün Kozmetik olarak devam ettirecektir.

‘‘ Sıradan ayrıntıların değil, her işte yaratıcı bireyin, girişim özgürlüğü ile düşünecek, tüketiciye ekonomik ve en uygun çözümleri bulacaktı.’’

… Artık değişim süreci başlamış, Çevreci ve yenilikçi teknolojileriyle; renkli kozmetik piyasasına girmiş; Türkiye’de jöle konusunda Roon Jöle olarak öncü markalar arasında raflardaki yerini almıştır.

 

2003

Yaşanan hızlı değişim, kuruluşların ayakta kalabilmesi, sürekli gelişme anlayışıyla birlikte ürün, hizmet veya süreçlerini iyileştirmesi, geliştirmesi, gerektiğinde yenileri sunmasına, değişimin önüne geçebilecek şekilde fark yaratmasına bağlıdır.

Yurt içinde ve yurt dışında uzun zamanlı çalışmalalar sonucu geliştirilen yeni bir saç şekillendirici olarak Vodvil wax markasıyla Yeşilgün kozmetik ;yeni bir pazar , yeni bir trend, yeni bir marka daha yaratmıştı…

Yeni trendler, ekonomik ve uygun çözümler…..

Piyasa gereksinimleri de göz önünde bulundurularak üretimden, kuaför salonlarına uzanan profesyonel kullanım Roon oksidan açıcı ekonomik boy (5lt) üretime girmiş ve kuaför sektöründe ciddi bir pazar payına sahip olmuştur.

Devamında şampuanlar, saç kremleri, açıcılar vb ürünlerinde imalatı, kurumsal, marka olmuş firmalarla fason anlaşmalar yapılmaya başlanmıştır.

 

2004

Fason anlaşmalar

Yeşilgün kozmetik, kendi bünyesinde oluşturduğu markalar ve ürünlerle imaltına devam ederken bir yandan da ihtiyaç duyulan fason anlaşmalar yaparak piyasa gereksinimlerini sağlamıştır.

 

2009

Kurucumuz İsmail Yeşil son yolculuğuna uğurlandı.

Devam kararı….

Babasıyla birlikte çalışan Arda Yeşil işe devam kararı almış, Yeşilgün Kozmetik olarak 15 yılı aşkın deneyimiyle, son teknoloji makine parkuru ve yetenekli insan gücünü birleştirerek yoluna devam edecektir.

Bugün ve gelecekte kuruluş performans göstergelerine etki edecek, rekabet avantajı kazandıracak nitelikte farklılıklar yaratabilme gücünü sağlayan yaratıcı düşünme zemininin gelişmesi, tüm sektörler için vazgeçilmez bir durumda.
 

Hakkımızda

ANA SAYFA  |   KURUMSAL  |   MARKALAR  |   ÜRÜNLER  |   İLETİŞİM  |   Language .: TR   |  EN   |  العربية   |
 
PAYLAŞ

2010 - 2014 © Copyright Roon - Yeşilgün Kozmetik  Tüm Hakları Saklıdır. |   Site Creation by / +RSM Dizayn